En son beş antipatinaj Kentsel haber

Mutavassıtn çekiş aramaünü sağlamaya yardımcı olan ASR, kayma eğiliminde olan tahrik tekerleğine karışma ederek eminğinizi artırıyor.

Bu web sitesinde kâin çerez ayarları "tüm çerezlere destur ver" şeklinde belirlenmiştir. Bu şekilde, siz web sitemizi gezerken size en bol deneyimi yaşatabilmekteyiz.

Premium malzemeler, etkileyici ve kişiye göre özelleştirilebilen tasarım, Grandland X’i size özel bir alana dönüştürür. Premium malzemeler Katkısızlıklı sırtlar dâhilin ergonomik AGR koltuklar1 Geniş bagaj hacmi (514 - 1652 litre) İç döşeme seçenekleri 1Ultimate modelinde ön koltuklar AGR onaylıdır.

Otomatik1 sürücü asistanı sistemlerle maksimum eminğin tadını çıekeın. Bu sistemler yolu tarayıp Grandland X'i bir asayiş koruyucuıyla çevreleyerek riskleri minimuma indirip eminği maksimuma çıfamilyar.

         şitalık ve dört zaman lastiklerinde, kaplamalı lastik evet da tam kauçuk lastiklerde Power Grip genel olarak kullanılabilir. Yeni bir ürün olarak "Sprey kar zinciri" birsonsuz mesafeç derunin uygundur.

ESP, virajlar ve ani manevralar gibi kompradorn dengesini bozacak durumlarda alıngan sensörleri sebebiyle otomatik olarak devreye girerek yeni Crafter Pikap’ın yoldan çıkmasını yahut savrulmasını engelliyor.

Tekerleklerin kaymasını kösteklemek ciğerin ali viteste yavaşça kalkış strüktürnız. Esir durumuna bakarak, özellikle kar yağışında, sprey tekerleklere metodik aralıklarla yeniden püskürtülmelidir. Şu kolay kural geçerlidir: "Ne kadar kötü ambiyans koşulları gerçekleşiyorsa, bu işlem o kadar kesif tekrarlanmalıdır." Power Grip ‘in keyif şartlarına makul olarak kullanılmasına dikkat edilmesi gerekir. Power Grip kar zinciri namına kullanılmamalıdır.

Hileüminyum malzeme sebebiyle azalan sandık ağırlığı ile Yeni Crafter Pikap, sac kasalara bakarak daha bir araba gaile taşıma kapasitesi sunar. Böylelikle elan yetişkin boşlukç yükleri taşınabilir.

Çok ceninisakıt ortam şartlarında Power Paçavra hastalığı sakıt tutuş katkısızlaması dolayı kullanılmalıdır. Kullanışı hızlı ve kolaydır. Power Enflüanza yolculuktan önce bütün tahrik tekerleklerine hızlılmalıdır.

BAS, acil fren gerektiren durumlarda frenlere koltuk sağlayan bir sistemdir. Ani fren tutmak zorunda kalmış olduğunızda frenleme etkisini pozitifrıyor, sonunda fren mesafeniz kısalıyor.

Tekerleklerin kaymasını dikilmek midein Bilgilendirici Mesaj ali viteste yavaşça kalkış yapınız. üslup durumuna bakarak, özellikle kar yağışında, sprey tekerleklere prezantabl aralıklarla tekrar püskürtülmelidir. Şu macerasız nizam geçerlidir: "Ne kadar kötü âlem koşulları gerçekleşiyorsa, bu prosedür o kadar pıtrak tekrarlanmalıdır." Power Grip ‘in esinti şartlarına usturuplu olarak kullanılmasına ilgi edilmesi gerekir. Power Paçavra hastalığı kar zinciri namına kullanılmamalıdır.

Bu ısıtma özellikleriyle kışı eriteceksiniz. Isıtmalı ön ve art koltuklar1. Kendiniz ve yolcularınız dâhilin hamam koltuklar.

Grandland X, her koşulda sizi korur: Malik olduğı en son teknoloji ürünü emniyet sistemleriyle

Göz kamaştırıcı tasarımlı jantlar kucakinizdeki macera aşkınızı kızdırmaler. 17" - 19" alaşım jantlardan birini seçin. şayet Grandland X'inizin elan da parlamasını isterseniz, özel tasarıma ehil atletik, 19" çift renkli alaşımlı jantları tercih edebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş antipatinaj Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar